Vyhodnotenie našej súťaže

Tak a máme tu koniec našej prvej súťaže o 2 nákupné poukážky od internetového obchodu Martinus.sk. Všetkým ďakujeme za účasť a dúfame že sa Vám takáto súťaž páčila :)

Martinus.SK

 

Martinus.SK, najväčší slovenský internetový obchod s knihami, filmami, e-knihami … 

 

A výhercami sa stávajú :

Maria Vyrostkova

Zuzana Hazerova

 

Výherkyňe budú kontaktované a dúfáme že im poukážky spravia radosť.

 

 

Stále prebieha aj druhá súťaž kde cenu venovala  Geminkina dielnička, cenou je štýlová háčkovaná čapička na fotografií (HAND MADE), pričom veľkosť a farebnú kombináciu si výherca zvolí sám.

Táto súťaž spočíva v prispievaní Vašich receptov na našu stránku. Každý kto sa bude chcieť zapojiť do súťaže o čapičku, odfotí (aspoň 3 fotografie) hocijaký recept ktorý pripravuje, a pošle nám fotky aj s popisom surovín a prípravy na e-mailovú adresu admin@receptiky.sk samozrejme aj so svojimi údajmi (Meno, Priezvisko, Mesto, e-mail) Tieto recepty budú postupne uverejňované na našich stránkach www.receptiky.sk, a kôli transparentnosti bude zriadený na fanúšikovskej stránke na facebooku fotoalbum, kde budú súťažiaci aj s fotografiou svojho receptu uverejnení. Súťaž trvá od 1.2 2012 do 29.2 2012. Zlosovanie výhercu bude 1.3 2012, a výherca bude vyhlásený ako na webových stránkach, a tak aj na facebooku.

 

Veľa šťastia Vám prajeme!

 Tagy:

Zanechať komentár