Dve SÚŤAŽE pre našich čitateľov a fanúšikov

Takže je to tu. Tak ako sme sľúbili, vyhlasujeme pre Vás hneď dve súťaže.

 

Martinus.SK

 

Do prvej súťaže nám ceny poskytol internetový obchod Martinus.sk, najväčší obchod s knihami, elektronickými knihami, filmami a hudbou na Slovensku.Pre dvoch fanúšikov máme prichystanú darčekovú poukážku v hodnote 10,- EUR na nákup kníh z Martinus.sk. Princípom súťaže je zdieľanie tohto odkazu verejne na Facebooku aby sme Vás videli a byť naším fanúšikom, tým ste zaradení do súťaže, pričom každý kto bude odkaz zdieľať, bude zaradený do zlosovania, ktoré sa uskutoční. 14. 2 2012. Vyžrebovaný budú dvaja účastníci, a každý z nich dostane jednu darčekovú poukážku e-mailom.

 

Do druhej súťaže cenu venovala naša sesterská stránka Geminkina dielnička, a teda cenou je štýlová háčkovaná čapička na fotografií (HAND MADE), pričom veľkosť a farebnú kombináciu si výherca zvolí sám.

Táto súťaž spočíva v prispievaní Vašich receptov na našu stránku. Každý kto sa bude chcieť zapojiť do súťaže o čapičku, odfotí (aspoň 3 fotografie) hocijaký recept ktorý pripravuje, a pošle nám fotky aj s popisom surovín a prípravy na e-mailovú adresu admin@receptiky.sk samozrejme aj so svojimi údajmi (Meno, Priezvisko, Mesto, e-mail) Tieto recepty budú postupne uverejňované na našich stránkach www.receptiky.sk, a kôli transparentnosti bude zriadený na fanúšikovskej stránke na facebooku fotoalbum, kde budú súťažiaci aj s fotografiou svojho receptu uverejnení. Súťaž trvá od 1.2 2012 do 29.2 2012. Zlosovanie výhercu bude 1.3 2012, a výherca bude vyhlásený ako na webových stránkach, a tak aj na facebooku.

 

Veľa šťastia Vám prajeme!Tagy:

Zanechať komentár