Oblečenie pre krásne ženy

Ak rady nakupujete na internete, je tu e-shop www.paradnica.sk, ktorý poskytne dámske oblečenie na každú príležitosť. Nájdete tam širokú škálu oblečenia,  doplnkov ako kabelky, topánky, a opasky.  Nádherné a hlavne trendy kúsky, si tu nájdu aj budúce mamičky v sekcií tehotenskej módy. Spomínaný internetový obchod je na trhu od roku 2009, čo svedčí o jeho stabilite, a množstve spokojných zákazníkov. Objednaný tovar Vám vie doručiť do niekoľko dní, a svojím zákazníkom ponúka rôzne zľavy a aj obľúbený vernostný program.

Do 14 dní máte možnosť tovar vrátiť, pričom Vám budú vrátené peniaze. Zaujímavým považujem aj poštovné, ktoré si e-shop účtuje. Pri dodaní zásielky poštou je to 1,90 EUR a kuriérskou službou len 2,50 EUR. Dodanie tovaru je dokonca možné aj do Českej republiky a to za 3,90 EUR kuriérskou službou, čo je absolútne bezkonkurenčné.

K dispozícií je aj zákaznícka linka, kde sa môžete informovať o stave objednávky, alebo tovaru ktorý Vás zaujíma. Zaujímavá je možnosť vytvoriť si vlastné tričko alebo iný darčekový predmet cez online dizajnér . Týmto sa každý Váš nákup a darček stane originálny.

Za veľké pozitívum považujem široký sortiment dámskeho oblečenia vysokej kvality za dostupné ceny. Napríklad overaly  od 18,90 EUR, sukne od 13,24 EUR, šaty od 14,86 eur, a legíny už od 4,99 EUR. Každá žena si tu nájde to pravé pre seba. Je tu dostupná elegantná ale aj športová móda, exkluzívne spodné prádlo, a v sekcií pánska móda, určite vyberiete niečo aj pre svojho partnera.

 

Pokiaľ chcete byť neustále informovaní o novinkách a akciách, môžete si nechať na Vašu e-mailovú adresu zasielať bezplatný newsletter alebo sa stať fanúšikom na facebooku a tým získať zaujímavé zľavy.

 

 Zanechať komentár